Szkółka roślin B. Bylica, położona niedaleko Skawiny, rozpoczęła swoją działalność na niewielkim obszarze około 0,5 ha, natomiast obecnie rozwinęła się do imponujących 3 ha. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze produkcyjnej, szkółka zapewnia najwyższą jakość usług, oferując klientom wyhodowane samodzielnie rośliny.
Szkolka roslin krakow

Warto podkreślić, że nasza szkółka B. Bylica zajmuje się nie tylko sprzedażą roślin, ale również kompleksowym doradztwem, projektowaniem i wykonawstwem ogrodów. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne, realizując zlecenia na aranżacje przydomowych ogrodów, jak i firmy ogrodnicze, architektów krajobrazu oraz inne szkółki i sklepy ogrodnicze. Jesteśmy producentem roślin, dzięki czemu nasi klienci zawsze mogą liczyć na niższe ceny.

Szkolka roslin krakow

Nasza oferta

Oferta szkółki jest imponująca, na jej terenie znajduje się około 80 tys. roślin dostępnych od ręki, dysponujemy około 300 różnymi gatunkami roślin, dzięki czemu każdy dobierze odpowiednie dla siebie krzewy czy kwiaty. W asortymencie znajdują się zarówno małe rośliny, jak i duże, alejowe drzewa liściaste, sięgające 5 metrów wysokości. Szkółka B. Bylica dostarcza materiał roślinny najwyższej jakości. Sadzonki pozyskujemy często od polskich i europejskich producentów.

Regularnie aktualizujemy swoją ofertę, wprowadzając nowe gatunki i odmiany, co sprawia, że każda wizyta w tym miejscu może przynieść nowe inspiracje i pomysły na aranżację ogrodu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.