Centrum ogrodnicze B. Bylica to miejsce, które z pewnością zainteresuje każdego miłośnika zieleni. Działające od kilku lat, centrum oferuje szeroki  asortyment roślin – około 300 gatunków, w tym drzewa i krzewy ozdobne. Co wyróżnia to miejsce, to nie tylko różnorodność oferty, ale również profesjonalne doradztwo i pomoc w aranżacji przestrzeni ogrodowej.
Szkolka roslin krakow

W B. Bylica stawiamy na jakość i różnorodność roślin. Klienci mogą znaleźć tu zarówno sprawdzone odmiany, jak i nowości na rynku ogrodniczym. Duże doświadczenie zespołu oraz ciągłe doskonalenie umiejętności poprzez uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach, gwarantują profesjonalną pomoc w wyborze i pielęgnacji roślin. Dodatkowo, do uprawy wykorzystywane są profesjonalne nawozy, co przekłada się na lepszy rozwój i wygląd roślin. Sadzonki i materiał roślinny sprowadzamy od najlepszych, europejskich i polskich producentów.

Szkolka roslin krakow

Centrum ogrodnicze B. Bylica znajduje się w dogodnej lokalizacji, niedaleko Skawiny, co ułatwia zakup krzewów i roślin wszystkim osobom, mieszkającym w okolicy tej miejscowości. Zajmuje ponad 3 hektary, na których uprawiane są różnorodne gatunki roślin, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie – od dużych drzew po małe byliny. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową, obsługując klientów indywidualnych oraz firmy i przedsiębiorstwa zajmujące się projektowaniem ogrodów. Jesteśmy także producentem roślin, dlatego nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny.

Zachęcamy do skorzystania z oferty.